close
تبلیغات در اینترنت
دانلود بازی کلش,نقشه جدیدکلش,آموزش کلش,نقشه وار,خریدجم,آموزش تنظیمات کلش

لردپیکس،سایت عکس ،خریدلباس
دانلود بازی کلش,نقشه جدیدکلش,آموزش کلش,نقشه وار,خریدجم,آموزش تنظیمات کلش

تبلیغات

دانلود Clash of Clans 8.116.2 – بازی آنلاین جنگ قبیله ها اندروید – 6 بهمن ! آپدیت

جمعه 09 بهمن 1394


Clash of Clans v8.116.2 – آپـدیـت جدید بازی محبوب “کـلـش آف کـلـنـز” مخصوص آندروید!
آپـدیـت جـدیـد امـروز 6 بهمن 1394
همزمان با انتشار در گوگل پلی و برای اولین بار در ایران

Clash of Clans بازی جدید و فوق العاده زیبای آنلاین در سبک بازی های استراتژیک برای سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استور از پرطرفدارترین بازی های اندروید به شمار می رود که به صورت رایگان عرضه شده است. در این بازی شما باید با ابزارهای در دسترس یک دهکده ی منحصر به فرد را بسازید، آن را رونق ببخشید و در جنگ های مختلف بر دهکده های دیگر غالب شوید و در جنگ های مختلف بین قبایل با پیروزی بیرون آیید. شما این امکان را در اختیار دارید که دهکده و امپراطوری خود را با سلیقه ی خودتان بنا کنید. البته بنای دهکده به این آسانی ها هم نیست چرا که در هنگام کمبود ابزارها، دشمنان مختلف به شما حمله ور می شوند که باید با استراژیتان آن ها را سرکوب کنید.

ادامه مطلب

دانلود ورژن ۷٫۲۰۰٫۷ کلش آف کلنز آپدیت ۲۶ شهریور ۹۴

جمعه 09 بهمن 1394

در این مطلب شما میتوانید لینک دانلود تمامی دیوایس ها برای دانلود ورژن ۷٫۲۰۰٫۷ کلش آف کلنز را مشاهده کنید و دانلود کنید و بر روی گوشی اندرویدی خود از آن استفاده ببرید و بازی را با هیجان بیشتری دنبال کنید.

ادامه مطلب

دانلود آپدیت ۲۶ شهریور ۹۴ کلش آف کلنز

جمعه 09 بهمن 1394

دانلود آپدیت ۲۶ شهریور ۹۴ کلش آف کلنز


بالاخره به لحظه ی دانلود آپدیت ۲۶ شهریور ۹۴ کلش آف کلنز نزدیک میشویم و سوپرسل نیز اطلاع رسانی کرده است که آیا آماده اید برای دانلود آپدیت ۲۶ شهریور ۹۴ کلش آف کلنز و احتمالا تا مدتی دیگر می توانیم بازی را دانلود نماییم و از ویژگی های جدید آن اطلاع پیدا کنیم.


ادامه مطلب